RC0805FR-7W215KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W215KL
JLCPCB Part #
C20162931
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS