RT1206CRC0740K2L
MFR.Part #
RT1206CRC0740K2L
JLCPCB Part #
C1696898
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 40.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS