RC0805FR-7W15KL
MFR.Part #
RC0805FR-7W15KL
JLCPCB Part #
C5862542
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS