RC0805JR-074K7L
MFR.Part #
RC0805JR-074K7L
JLCPCB Part #
C105427
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS