SQP40AJB-2R4
MFR.Part #
SQP40AJB-2R4
JLCPCB Part #
C1424926
Package
Plugin,90x20.5mm
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 40W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,90x20.5mm Through Hole Resistors ROHS