RC0603JR-7W4K3L
MFR.Part #
RC0603JR-7W4K3L
JLCPCB Part #
C6164836
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS