FMF-25FTF52-18K
MFR.Part #
FMF-25FTF52-18K
JLCPCB Part #
C1374682
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS