MFP50SBBE52-9K53
MFR.Part #
MFP50SBBE52-9K53
JLCPCB Part #
C1393587
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS