RT0603WRB0717R4L
MFR.Part #
RT0603WRB0717R4L
JLCPCB Part #
C3976900
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.4Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS