RC0603JR-10910RL
MFR.Part #
RC0603JR-10910RL
JLCPCB Part #
C20162420
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS