RC0805FR-13453RL
MFR.Part #
RC0805FR-13453RL
JLCPCB Part #
C6164983
Description
-55℃~+155℃ 125mW 453Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS