SQM10AJB-4R7
MFR.Part #
SQM10AJB-4R7
JLCPCB Part #
C1402984
Package
Plugin,P=5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 4.7Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=5mm Through Hole Resistors ROHS