MFR-50FTE52-768K
MFR.Part #
MFR-50FTE52-768K
JLCPCB Part #
C1380092
Description
-55℃~+155℃ 500mW 768kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS