RC0603DR-0722R6L
MFR.Part #
RC0603DR-0722R6L
JLCPCB Part #
C5843101
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22.6Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS