RC0402DR-07158KL
MFR.Part #
RC0402DR-07158KL
JLCPCB Part #
C6373690
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS