RC1206FR-0723R7P
MFR.Part #
RC1206FR-0723R7P
JLCPCB Part #
C6263279
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS