RSF3WMJR-73-36K
MFR.Part #
RSF3WMJR-73-36K
JLCPCB Part #
C1767149
Description
-55℃~+155℃ 36kΩ 3W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D6.5xL17.5mm Through Hole Resistors ROHS