RT1206DRE071K13L
MFR.Part #
RT1206DRE071K13L
JLCPCB Part #
C2128696
Description
-55℃~+155℃ 1.13kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS