MFR100FRF52-237K
MFR.Part #
MFR100FRF52-237K
JLCPCB Part #
C1759796
Description
-55℃~+155℃ 1W 237kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS