RC0201DR-07154RL
MFR.Part #
RC0201DR-07154RL
JLCPCB Part #
C4095020
Description
-55℃~+125℃ 154Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS