AC1206FR-078K25L
MFR.Part #
AC1206FR-078K25L
JLCPCB Part #
C229831
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 8.25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS