HHV-50FB-52-4M22
MFR.Part #
HHV-50FB-52-4M22
JLCPCB Part #
C1390316
Description
-55℃~+155℃ 4.22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS