MFR50SFRE52-66K5
MFR.Part #
MFR50SFRE52-66K5
JLCPCB Part #
C1747491
Description
-55℃~+155℃ 500mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS