AA2512JK-07270RL
MFR.Part #
AA2512JK-07270RL
JLCPCB Part #
C1699295
Description
-55℃~+155℃ 1W 270Ω 75V Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS