TC124-JR-075K6L
MFR.Part #
TC124-JR-075K6L
JLCPCB Part #
C854567
Package
0804
Description
4 5.6kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS