RC0075JS-7N2K2L
MFR.Part #
RC0075JS-7N2K2L
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 20mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% - Chip Resistor - Surface Mount ROHS