PNP5WVJR-73-2K4
MFR.Part #
PNP5WVJR-73-2K4
JLCPCB Part #
C3446856
Package
Plugin,D7.5xL17mm
Description
-40℃~+200℃ 2.4kΩ 5W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL17mm Through Hole Resistors ROHS