AC0603DRE0775KL
MFR.Part #
AC0603DRE0775KL
JLCPCB Part #
C5575590
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS