TC124-FR-075K9L
MFR.Part #
TC124-FR-075K9L
JLCPCB Part #
C1732992
Description
4 5.9kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS