RT0805WRE0730K9L
MFR.Part #
RT0805WRE0730K9L
JLCPCB Part #
C1710793
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS