PNP200JR-52-1R6
MFR.Part #
PNP200JR-52-1R6
JLCPCB Part #
C3480134
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS