PNP200JR-52-16R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNP200JR-52-16R
JLCPCB Part #
C3477041
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 16Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS