KNP-50JT-52-0R62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
KNP-50JT-52-0R62
JLCPCB Part #
C1391392
Package
Plugin,D3.5xL9mm
Description
-40℃~+200℃ 0.62Ω 500mW Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D3.5xL9mm Through Hole Resistors ROHS