RC1206FR-073M16P
MFR.Part #
RC1206FR-073M16P
JLCPCB Part #
C6165231
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.16MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS