KNP200JR-52-1R6
MFR.Part #
KNP200JR-52-1R6
JLCPCB Part #
C1764381
Description
-40℃~+200℃ 1.6Ω 2W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.2xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS