PE2010FKF070R012L
MFR.Part #
PE2010FKF070R012L
JLCPCB Part #
C1700802
Description
12mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS