PE2010FKF070R022L
MFR.Part #
PE2010FKF070R022L
JLCPCB Part #
C1700789
Description
22mΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS