PE2010FKM7W0R056L
MFR.Part #
PE2010FKM7W0R056L
JLCPCB Part #
C4070123
Description
1W 56mΩ Metal Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS