73WL6R120F
MFR.Part #
73WL6R120F
JLCPCB Part #
C1709330
Description
120mΩ 1W 200V Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS