AR1206FR-073R3L
MFR.Part #
AR1206FR-073R3L
JLCPCB Part #
C855521
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS