PE1206DRM070R022L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PE1206DRM070R022L
JLCPCB Part #
C1700871
Package
1206
Description
22mΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS