MF0207FRE52-1K4
MFR.Part #
MF0207FRE52-1K4
JLCPCB Part #
C1744673
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS