AHA80AFB-1K21
MFR.Part #
AHA80AFB-1K21
JLCPCB Part #
C1569037
Description
1.21kΩ 80W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS