AC2512FK-075K76L
MFR.Part #
AC2512FK-075K76L
JLCPCB Part #
C4350499
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS