FMP200JR-52-43K
MFR.Part #
FMP200JR-52-43K
JLCPCB Part #
C1752928
Description
-55℃~+155℃ 2W 43kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS