MOF4WVJT-77-4R7
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF4WVJT-77-4R7
JLCPCB Part #
C1402292
Package
Plugin,D9xL20mm
Description
-55℃~+250℃ 4.7Ω 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS