MOF4WVJT-77-47K
MFR.Part #
MOF4WVJT-77-47K
JLCPCB Part #
C1402274
Description
-55℃~+250℃ 47kΩ 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS