RT1206BRC078R2L
MFR.Part #
RT1206BRC078R2L
JLCPCB Part #
C5879763
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS