MFR-50FRF52-110R
MFR.Part #
MFR-50FRF52-110R
JLCPCB Part #
C1750749
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS