MFR-50FRF52-130R
MFR.Part #
MFR-50FRF52-130R
JLCPCB Part #
C3405109
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS